Opierając się na swoich doświadczeniach rodzinnych i zawodowych, pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, szczęśliwe ,w którym będą zaspokajane ich potrzeby, a Rodzice w pracy nie będą musieli się martwić o swoje największe skarby.

„Moje Przedszkole” to miejsce dla Dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Placówka jest czynna od 6:30 do 17:00. Zajęcia odbywają się w grupach max. 15 osobowych. W naszym przedszkolu panuje ciepła i serdeczna atmosfera, dzięki której maluchy czują się kochane i akceptowane, gdzie zdobywają nowe doświadczenia i umiejętności.

Zależy nam aby „nasze dzieci”, kończąc przedszkole były przygotowane zarówno emocjonalnie, społecznie oraz edukacyjnie na wejście w kolejny etap życia jakim jest szkoła. Naszym celem jest dostrzec w każdym wychowanku ukryty w nim potencjał, a talenty pielęgnować, wzmacniać i doskonalić.

Zapewniając ciekawy program edukacyjny, dostarczamy różnych bodźców aktywizując dzieci na wielu płaszczyznach. Dzięki temu nasi podopieczni zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w „Moim Przedszkolu” przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr. Oferujemy również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych (język angielski,elementy rytmiki, muzykoterapii, profilaktykę logopedyczną, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, tańce).

Niepubliczne przedszkole w kwestii bezpieczeństwa posiada uzgodnienia Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora d/s BHP, znajduje się w budynku monitorowanym w samym centrum osiedla Ustronie. Sale są przestronne, słoneczne, do dyspozycji dzieci jest ok 300m2.

Przedszkole działa także pod nadzorem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty oddział w Radomiu. Wpisane zostało do ewidencji placówek niepublicznych pod numerem EST.4430-240

Zapraszamy!